PTS partnerem Międzynarodowej Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej

 
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Seksuologiczne zostało Partnerem Międzynarodowej Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej „Terapia Poznawczo-Behawioralna. Szyta na miarę”.
 
Kiedy: 17 – 19 maja 2024 r.
Gdzie: hybrydowo –> hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94/98 oraz online
 
Program konferencji obejmuje różnorodne formy spotkań, takie jak wykłady, warsztaty, superwizje, sympozja, dyskusje oraz sesje plakatowe. Szczególnie interesujące mogą być dla Państwa sobotnie Sympozja Seksuologiczne:
Różnorodność seksualna i płciowa w pracy terapeutycznej, podczas którego wysłuchamy dr hab. n. med. Bartosza Grabskiego z wystąpieniem Przegląd użytecznych koncepcji teoretycznych w pracy klinicznej z osobami LGBTQ, mgr Doroty Baran z wystąpieniem Zastosowanie nurtu CBT w pracy z osobą przejawiającą preferencje fetyszystyczne, a także mgr Agaty Paszowskiej – Mikuły z wystąpieniem Zastosowanie nurtu CBT w pracy z nastolatkiem z zaburzeniami nastroju, lękowymi oraz myślami natrętnymi o charakterze seksualnym,
Psychoterapia sprawców przestępstw przeciwko wolności seksualnej w ramach oddziału psychiatrii sądowej o wzmocnionym stopniu zabezpieczenia, któremu przewodniczyć będzie mgr Arkadiusz Bilejczyk.
Konferencja będzie również okazją do networkingu w gronie międzynarodowych specjalistów. Osoby, które nie będą mogły spotkać się z nami na miejscu mogą skorzystać z uczestnictwa w formie online, które gwarantuje również dostęp do zarejestrowanych materiałów przez 30 dni od daty publikacji.
 
Już teraz zapraszamy Państwa do zapisów (do 30.04.2024 r. obowiązują niższe ceny). Uczestnictwo w konferencji zapewnia 40 pkt. w procesie certyfikacji na seksuologa klinicznego PTS. Wszystkie wystąpienia będą tłumaczone na język polski.
 
Szczegółowy harmonogram i rejestracja dostępne są na stronie www.konferencja.pttpb.pl